Trucking Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stvarno smo mi vozači čudne biljke.

4 posters

Go down

Stvarno smo mi vozači čudne biljke. Empty Stvarno smo mi vozači čudne biljke.

Postaj by bj268dp sri lis 07, 2015 6:11 pm

Ja sam mislio da će se na ovom forumu (u ovoj podgrupi "Prijevoznici iz Hrvatske" ) pisati o prijevoznicima, voditi rasprave kakvi jesu, a kakvi nisu, kako plačaju i kako se odnose prema kamionima i ljudima, a ne postavljati slike njihovih kamiona. Kamioni su svi isti, samo je druga reklama na njima. Gazde su (skoro svi) isti, samo imaju drugi broj telefona.
Dakle ljudi počnite raspravljati i diskutirati o gazdama, a ne stavljati slike njihovih kamiona ili neka admini promijene ime foruma u "Forum slika gazdinih kamiona".

Toliko od mene, lijep pozdrav iz Osijeka..iz grada gdje "Ricardo" plaća 10.000 kn i ne može naći vozače.
bj268dp
bj268dp
Pocetnik
Pocetnik

Број порука : 2
Join date : 07.10.2015

[Vrh] Go down

Stvarno smo mi vozači čudne biljke. Empty Re: Stvarno smo mi vozači čudne biljke.

Postaj by Fox pet lis 09, 2015 10:54 pm

bj268dp je napisao/la:Ja sam mislio da će se na ovom forumu (u ovoj podgrupi "Prijevoznici iz Hrvatske" ) pisati o prijevoznicima, voditi rasprave kakvi jesu, a kakvi nisu, kako plačaju i kako se odnose prema kamionima i ljudima, a ne postavljati slike njihovih kamiona. Kamioni su svi isti, samo je druga reklama na njima. Gazde su (skoro svi) isti, samo imaju drugi broj telefona.
Dakle ljudi počnite raspravljati i diskutirati o gazdama, a ne stavljati slike njihovih kamiona ili neka admini promijene ime foruma u "Forum slika gazdinih kamiona".

Toliko od mene, lijep pozdrav iz Osijeka..iz grada gdje "Ricardo" plaća 10.000 kn i ne može naći vozače.

Slažem se sa svime ovime u potpunosti.Pokušalo se par puta pričati o tome i sve je završilo u svađi i pričama moj je gazda bolji od tvoga gazde.Onda bolje stavljati slike kamiona nego ulaziti u te rasprave.
Ricardo je posebna priča.Istina je da se može toliko zaraditi samo je pitanje koliko je to vožnje i koje su to relacije.Onaj tko toliko vozi i tako daleko bolje mu je da radi negdje vani jer ću zaraditi puno više od Ricardovih 10 OOO Kn.O tome se u radi čista matematika.


Fox
Suvozac
Suvozac

Број порука : 271
Join date : 03.01.2015

[Vrh] Go down

Stvarno smo mi vozači čudne biljke. Empty Re: Stvarno smo mi vozači čudne biljke.

Postaj by Ante.M sub lis 10, 2015 1:07 pm

Ovako kad budete imali informacije 100% točne tada ćete moći pisti informacije o gazdama i kakvi su a ne nekakva nagađanja a forum je napravljen s ciljom slikanja kamiona (kao i autobusa i drugog) tako da ništa nismo pogriješili osim vas koji ste otvorili temu u krivom podforumu. Ljep pozdrav. Very Happy
Ante.M
Ante.M
Admin

Број порука : 1111
Join date : 20.08.2013
Age : 24

[Vrh] Go down

Stvarno smo mi vozači čudne biljke. Empty Re: Stvarno smo mi vozači čudne biljke.

Postaj by F90 sub lis 10, 2015 7:54 pm

Eto i ja sam za to, dosadno je samo slike, a čuj, dobrodošao u klub... Već smo trojica iz istog grada, a ništa dok se ne uredi forum, ne dovedu novi članovi i promjeni adminstvo, možemo se svi samo primiti škljocanja pa eto, pridruži nam se i ti Wink
F90
F90
Suvozac
Suvozac

Број порука : 271
Join date : 07.03.2014
Age : 23
Локација : Osijek

[Vrh] Go down

Stvarno smo mi vozači čudne biljke. Empty Re: Stvarno smo mi vozači čudne biljke.

Postaj by bj268dp uto lis 13, 2015 9:44 am

Ante.M je napisao/la:Ovako kad budete imali informacije 100% točne tada ćete moći pisti informacije o gazdama i kakvi su a ne nekakva nagađanja a forum je napravljen s ciljom slikanja kamiona (kao i autobusa i drugog) tako da ništa nismo pogriješili osim vas koji ste otvorili temu u krivom podforumu. Ljep pozdrav. Very Happy

Ante, admine..o kojem gazdi zelis da ti pricam? I nemoj pametovati "kad budete imali informacije 100% točne". Znaci, govorim iz vlastitog iskustva, govorim o gazdama kod kojih sam radio, a ne nesto sto sam cuo od nekoga.
Hajd' sad ti.
bj268dp
bj268dp
Pocetnik
Pocetnik

Број порука : 2
Join date : 07.10.2015

[Vrh] Go down

Stvarno smo mi vozači čudne biljke. Empty Re: Stvarno smo mi vozači čudne biljke.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.